Na vlně romantiky

Tipy na čtení


Možná si vzpomenete, že v jednom z předchozích článků jsem se značně kriticky vyjádřila k článkům typu unboxingů atd. a říkáte si, že si zavedením této rubriky začínám silně protiřečit - pokud tomu tak opravdu je, dovolila bych si vám to krapet vysvětlit.

Ke vzniku této rubriky mne přivedl právě onen článek (10 věcí, které mne odlišují od ostatních bloggerů), respektive čtenářské ohlasy na něj. Z kladných reakcí čtenářů jsem vypozorovala, že čtenářek (nebo i čtenářů) romantických příběhů je mezi námi povícero.

Nu a asi bych to nebyla já, kdybych nezačala přemýšlet o tom, co by takoví čtenáři mohli postrádat. A nápad přišel velice rychle nějaké prověřené tipy na čtení. Zvláště protože něco podobného bych si s chutí přečetla i já. Neříkám, že mezi záplavou tipů na detektivky a podobné žánry, na sociálních sítích, neprobleskne nějaký ten romantický příběh, ale není to až tak často, jak bych si přála.

A jak sám název "Na vlně romantiky" říká, právě na tyto knížky bych se chtěla zaměřit v následujících článcích. Ať už v novinkách, na které se můžeme těšit, nebo na knížky, které spolu pojí nějaké téma.

A abych nevymýšlela jen já, budu velice vděčná za vaše nápady, jaké téma nebo knížku byste zde chtěli vidět.

Když se knihy stanou zaměstnáním
S láskou Shakespeare
Příběhy na vlně smutku a (bez)naděje
Pod tíhou domácího násilí


Žádné komentáře:

Okomentovat